Agáta Prachařová

  • Narození: 1985, Praha
  • Národnost: česká
  • Míry: /
  • Výška: 175 cm

Osobní životopis:

Agátu Prachařovou dnes zná snad každý. Její aktuální kariéra stojí jenom na skandálním manželství s hercem a moderátorem Jakubem Prachařem, kteří spolu aktuálně řeší jeden sport za druhým. Abychom hned byli v obraze, je nutno říct, že se nyní spekuluje o tom, jestli je dítě, které Agáta čeká, opravdu Prachařovo, či nikoliv. O Agátě se totiž moc dobře ví, že je to záletnice číslo jedna.

Mimo to už má jedno dítě, a to Kryšpína Dopitu. Je dcerou dnes velice známé české herečky Veroniky Žilkové.

Nicméně pojďme se podívat na úplný začátek. Agáta rozená Hanychová se narodila osmadvacátého dubna roku 1985. Narodila se v Praze, kde po celý svůj život také zůstala. Vystudovala střední odbornou školu umění a managementu a před sedmi lety taky vystudovala i obor Tvůrčí fotografie na opavské univerzitě, kde získala titul BCA.

Profesní životopis:

Agáta Hanychová, dnes už Prachařová, je známá hlavně díky své modelingové kariéře. V roce 2005 se totiž stala druhou vícemiss České republiky. Od té doby poměrně hodně fotila, ale v posledních letech je známá hlavně díky své módní značce Rebella. Díky ní se všude prezentuje jako módní návrhářka, kterou však po zhlédnutí jejich navržených oblečení rozhodně není. Navíc v poslední době se spekuluje o tom, že tato její módní značka krachuje. Na sociálních sítích začíná šířit obrovské množství slev a upozorňuje na to, že je aktuálně likvidace zboží, proto tedy ty slevy. Očividně jí to nevšimlo ani s modelingem, ani s obchodní značkou – co zkusí tedy příště?