Crocodille

  • Majitelé: Cichoňovi
  • Rodinná značka: ano
  • Počet členů rodiny: 3 členové
  • Tržby: 0,8 mld. Kč
  • Sídlo: Poděbradská 88/55, Praha 9

O společnosti:

Kdo by to byl řekl, že rychlé občerstvení, kolem kterého chodíme dnes a denně, je českého původu. A je to opravdu tak. Čím dál oblíbenější Bageterie Boulevard je dnes jednou z nejoblíbenějších prodejen rychlého občerstvení vůbec a je to česká značka! Jedná se dokonce o rodinnou společnost, kterou založil Petr Cichoň. Tato společnost spadá pod velkou bagetovou skupinu Crocodille, jehož členy jsou také ostatní členové rodiny, a sice sestra Klára, která má na starosti hlavně procesy a informační technologii, a také matka Zdeňka, která dohlíží hlavně na finanční stránku podniku.

Motto této společnosti je, že všechno, co dělají, musí být hlavně chutné. A je to opravdu tak. Málokdo řekne, že mu v této skvělé české bageterii nechutná! Společnost kupodivu rozkvetla už před šestadvaceti lety. Mnoho lidí se jistě teď diví, protože rozšiřovat se tato společnost jistě začala nejvíce až v posledních letech, kdy si opravdu jejich poboček všímáme mnohem intenzivněji. Dnes je tato společnost už opravdu k vidění všude – za ta léta si vybudovala své čestné místo na různých trzích, které však nepůsobí jenom v České republice, ale také po celé Evropě. Řadí se mezi přední výrobce balených baget a sendvičů v celé krásné velké Evropě.

Jejich zařízení sídlí v Žiželicích nad Cidlinou a patří dnes k těm nejmodernějším závodům na výrobu potravin nejen v Česku, ale opět v celé Evropě. Je tedy vidět, že i takto poměrně mladičká společnost se může srovnávat s evropským trhem. Společnost Crocodille má ve svém seznamu zákazníků zhruba tři tisíce šest set položek, mezi nimiž najdete hlavně řadu supermarketů a hypermarketů, dále také řadu čerpacích stanic, nejrůznější obchody na dopravních uzlech, stravovací zařízení letišť, dále také dodávají své výrobky provozovatelům prodejních automatů či sportovním, kulturním a také zábavním podnikům.

Samozřejmě na seznamu těchto zákazníků se najdou i ti, kterým společnost Crocodille posílá své výrobky přímo. Distribuční centra se nachází hlavně ve třech zemích, z nichž putují denně tisíce čerstvých baget k zákazníkům.

Více informací: www.crocodille.cz