Eliška Bučková

  • Narození: 1989, Hodonín 
  • Národnost: česká 
  • Míry: —– 
  • Výška: 179 cm 

Osobní životopis 

Mezi českými modelkami bychom našli i krásnou a stále svou krásou vyčnívající Elišku Bučkovou, která před dvanácti lety vyhrála Českou Miss. V té době měla soutěž ještě jakousi kvalitu a byla to opravdu velice proslulá soutěž krásy.  

Eliška Bučková se narodila v Hodoníně, pochází však ze Strážnice, kterou byste na Hodonínsku právě našli. Právě sem chodila také do školy. Poté se rozhodla pro studium na Arcibiskupském gymnáziu v nedaleké Kroměříži, bohužel zde své studium přerušila, a to ve druhém ročníku. Rozhodla se totiž přestoupit na Střední odbornou školu ve Strážnici, kde studovala obor kosmetika.  

Přes sedmi lety se odhodlala odtajnit jeden svůj problém, a sice přiznala, že trpí poruchami příjmu potravy. To však není to jediné, k čemu se přiznala. Přiznala se také k několika kosmetickým úpravám, a to například k laserem odstraněným mateřským znaménkům a také k odstranění pocení s pomocí botulotoxinu.  

Eliška Bučková má rovnou čtyři sourozence. Před deseti lety byla partnerkou zpěváka Václava Noida Bárty, poté se vak rozešli, a to přesně ten rok, co oznámila, že trpí poruchami příjmu potravy. Krátce chodila také s fotbalistou Jakubem Malinou, jejím posledním partnerem byl známý český rybář Jakub Vagnér.  

Profesní životopis 

Jak jsme zmínili, Elišku Bučkovou můžete znát jako modelku a také vítězku soutěže krásy Česká Miss 2008. Ve stejném roce reprezentovala Českou republiku na Miss Universe, dokonce se dostala do TOP 10 ve světové soutěži známé pod názvem Top Model of the World.  

Do jejího životopisu se však v posledním roce přidala i muzikálová role. Hraje v muzikálu Kvítek Mandragory. V muzikálu účinkovala už i dříve, a to konkrétně v muzikálu Hamlet The rock opera.