Franchising jako příležitost kvalitního podnikání

Znáte podnikání na základ franchisingu? Dříve se tomuto způsobu podnikání lidé vyhýbali, protože se báli o svůj majetek, nyní ho však preferují. Není se čemu divit, vždyť právě takto se podnik rozšíří a rozvíjí. Pro lídry společnosti je to výhodné, protože se o novou pobočku nemusí starat, pro franšízanty je to skvělé z toho důvodu, že začnou podnikat už s notoricky známou značkou, která má svou stálou klientelu. Jenže franšízanti se ještě předtím, než otevřou nějakou svou pobočku, musí rozhodnout, v jakém oboru vlastně chtějí podnikat.

Dneska se snad všechny společnosti rozvíjí a rozšiřují na základě franchisingu. Vybírat si tedy můžete z mnoha různých oborů. Pokud milujete jídlo, podnikáte v gastronomii, jestli jste milovníkem sportů, založíte si nějakou pobočku sportovní značky. Pokud však chcete být jiní a pokud chcete být doslova spasiteli podnikatelů, měli byste si rozjet pobočku značky Extéria.

Firma Extéria:

Tato společnost se zaměřují na bezpečnost a ochranu zdraví při práci a samozřejmě i na požární ochranu. Jedná se o naprosto skvělou firmu, která pomáhá podnikatelům vyhnout se vysokým pokutám, které dostanou, pokud přijde neohlášená kontrola z řad státních orgánů a pokud se při kontrolách zjistí, že BOZP a PO jim nic neříká.

Proč být součástí firmy Extéria?

Je dokázáno, že až 40% podnikatelů nemá ani páru o nutnosti informovat své zaměstnance o BOZP a o PO. Buďte proto jejich spasiteli právě vy. Společnost Extéria se neustále rozšiřuje a rozvíjí, neustále se tvoří nové a nové pobočky. Na Slovensku a taky v Česku jich je už více jak pětadvacet. Kromě toho jsou náklady (jak vstupní, tak i provozní) velice nízké při založení této pobočky, což je pro vás výhodné. Nemusíte mít žádný velký naspořený kapitál. Pokud byste si chtěli rozjet svou vlastní fabriku, tak potřebujete mnohem větší kapitál.