iTesco.cz

  • Oblast: Potraviny
  • Kamenná prodejna: ano
  • Webová stránka: www.itesco.cz

O webu:

Nakupování potravin se dnes stalo poměrně populární. Přece jenom ne každý chce stát hodinové fronty a místo v pět se tak dostane až v šest. Pokud končíte v práci tak, jako většina lidí ve vašem městě, bohužel se s frontami v obchodech musíte smířit. Tedy je tu jedno řešení, které vám dokonale ušetří čas. Existuje totiž nakupování online. Stačí si jenom objednat potraviny, určit dobu doručení a už se nemusíte trápit. Jen v daný čas buďte doma, abyste si svůj nákup převzali.

Jednou takovou společností, která provozuje online rozvážku potravin, je i Tesco. Konkrétně se jedná o službu iTesco, přes kterou si můžete vámi zvolené potraviny objednat. Dnes je to velice oblíbená služba, kterou lidé hojně využívají, protože s Tescem mají poměrně kladné zkušenosti.

Mezi hodnoty této společnosti se řadí rozhodně to, že chtějí pomáhat řídit rozhodnutí tak, aby v co nejkladnějším znění dopadlo na své klienty. Jejich motto, podle kterého se řídí, zní, že nikdo nedělá pro své zákazníky víc než my. A toho se řádně drží – jen teda o tom neví asi velká řada jejich prodavaček v kamenných prodejnách. Ovšem pokud využijete služby iTesco, i nepříjemných prodavačkám se vyhnete.

Firma je na trhu více jak dvacet let a stále se snaží dodržovat své cíle a plány. Snaží se svým zákazníkům přinášet každý den něco navíc. Chtějí být číslo jedna pro zákazníky, chtějí jim neustále poskytovat dobrou kvalitu, která jim bude usnadňovat život, a to se rozhodně službou iTesco povedlo.

V iTescu se samozřejmě můžete těšit z akcí, které probíhají v klasických kamenných prodejnách. Dokonce je možné využít i Tesco Club Card, s níž získáte opět mnohem větší slevy. Můžete ze také využít i slevové kupony či podobně.