LE.cz

O webu:

Už dávno nežijeme v době, kdy bychom museli jezdit polorozpadlými Českými dráhami. Dnes už existuje mnoho společností, které mají pod svými křídly krásné a pohodlné vlaky s řadou výhod. Tyto vlaky se samozřejmě řadí mezi nejoblíbenější.

Je samozřejmé, že každá společnost má svůj web, ale ne každá společnost potřebuje webovou stránku ke své činnosti. Proto je v tomto seznamu navštěvovaných webů i stránka společnosti LEO Express. Tato společnost je specifická svými žlutočernými vlaky, které jsou viditelné už z dálky. Jedná se o poměrně mladého dopravce, který přinesl do světa cestování naprosto jiné možnosti. Je to už zcela supermoderní vlak, který svým klientům nabízí řadu výhod.

Pokud cestujete vlakem, rozhodně byste měli založit si svůj účet, protože budete dostávat vodu zdarma. Dále také se vám budou sbírat naježděné kilometry, čímž po nějaké době se vám začnou vracet určitá procenta, takže rozhodně toto členství smysl má.

Právě k tomu všemu potřebujete navštěvovat tento web. Přehledně si zde nakoupíte lístky, zkontrolujete stav svých „LEO korun“, popřípadě si jízdenky díky účtu můžete zdarma stornovat. Mimo to díky těmto stránkám víte přehledně, jaká jsou zpoždění či jaké spoje nejedou a proč.

Co se týče informací o společnosti – jedná se o nízkopodlažní, klimatizované soupravy, které jsou známé svým špičkovým vybavením a technologiemi. Jsou navrženy speciálně tak, aby byly vhodné pro větší vzdálenosti. Celkově provozují čtyřiadvacet vlakových spojů, které vedou přes území České republiky a Slovenské republiky. Navíc v posledních letech se společnost snaží navazovat nové linky, které jsou i autobusové – s autobusy se pohodlně dostanete například až do Krakova, Varšavy, Lvova, do Vídně nebo do Salzburku. V poslední době přibyl taky Mnichov na seznam míst, kam doprava značky LEO Express jezdí.

Na palubách vlaků LEO Express je možnost zdarma se připojit k síti WiFi, dále je zde možné zakoupit si drobné občerstvení nebo je tu i dětský oddíl pro ty nejmenší.