Pět typů bot, které na jaro oceníte v botníku

Jaro se pomalu blíží, pokud už nyní přemýšlíte, co bude na jaro v módě, máme pro vás pár tipů. Týkají se hlavně bot – boty jsou přece základem šatníku a hlavně dělají outfit outfitem. Jelikož se nejedná o zrovna nejlevnější záležitost, boty si kupujeme málokdy, proto je třeba, abychom si je koupili ve stylové podobě. Máme pro vás pět druhů bot, které oceníte v jarním botníku.

Samozřejmě těch bot je mnohem více, ale toto jsou jen ty nejzákladnější boty, které by neměla postrádat žádná žena.

1) Polobotky

Jaro je obdobím polobotek! Letos opět budou vést před ostatními ty boty, které budou mít kovovou barvu. Nebojte se ani platforem (jsou stylové, ale ne každá žena na nich umí chodit). Polobotky kombinujte s klasickými společenskými kalhotami nebo například s šaty, nikdy je nekombinujte s obyčejnými džíny. K těm patří jiný druh obuvi.

2) Tenisky

A opět je tu období tenisek! Od jara můžeme nepřetržitě nosit tenisky a botasky, dokud nám opět nenasněží a dokud opět nevytáhneme sněhule. Tenisky jsou právě tou obuví, která se nejlépe hodí obyčejným džínům. Ovšem nyní je stylová kombinace ležérního a elegantního stylu, proto nepohrdněte ani kombinací s šaty či sukní.

3) Baleríny

Pokud už vysvitne sluníčko a vy už můžete odhodit bundy, můžete nosit i baleríny. Pozor si však dejte na kombinaci s šaty nebo se sukní – baleríny jsou obuv, která opticky zkracuje nohy. Jestliže tedy nejste majitelkou dlouhých nohou, které sahají až do nebe, balerínám se letos vyhněte.

4) Chelsea boty

I loňský podzimní trend nazvaný chelsea boty oceníte. Tuto kotníkovou obuv, která má gumu na boku, oceníte hlavně tehdy, pokud venku dlouhodobě prší.

5) Gumáky

Jestliže si nechcete chelsea boty zničit, sáhněte samozřejmě po klasických gumácích. Dnes už najdete gumáky v mnoha stylových podobách – například s kamínky, ostny nebo s jinými aplikacemi.