Tomáš Řepka

  • Narození: 2.ledna 1974 
  • Občanství: české 
  • Kariéra: fotbalista 

Osobní život 

Kolem Tomáše Řepky se aktuálně točí nejedno médium. Jedná se dnes o bývalého profesionálního českého fotbalového obránce a také reprezentanta. Narodil se v roce 1974, a to konkrétně v Brumově-Bylnici.  

Dnes už bývalý profesionální obránce byl dvakrát ženatý, z prvního manželství má dceru a syna. Před šesti lety se však oženil s modelkou Vlaďkou Erbovou, se kterou má také potomka, a to syna. Manželství však tři roky nefunguje, před třemi lety se dnes už exmanželé rozvedli.  

Tím však jeho milostný život neskončil. Vloni byl totiž obviněn i se svou přítelkyní Kateřinou Kristelovou za poškozování cizích práv, když zveřejnil inzerát, který kompromitoval jeho druhou bývalou manželku, tedy Vlaďku Erbovou. Letos byl pravomocně odsouzen k odnětí svobody, a to v délce trvání dvou a půl let. Do vězení jde konkrétně za zpronevěru a také za falešné pornoinzeráty, které vytvořil své bývalé manželce, již zmiňované Vlaďce Erbové.  

Jinak se také tento bývalý sportovec dlouhodobě potýká s finančními problémy.  

Profesní život 

Jeho profesní kariéra však vůbec nebyla špatná. Jak jsme zmínili, byl českým fotbalovým obráncem a mimo jiné také reprezentantem. Byl známý hlavně svým důrazným nekompromisním chováním a také měl často problémy s disciplínou, za což byl ostatně často stíhán.  

Z vrchol profesní kariéry lze považovat působení v italském fotbalovém klubu ACF Florentina, také působil i v anglickém klubu, a to ve West Ham United.  

Svou kariéru však začínal v TJ Spartak MEZ Brumov. Jeho otcem byl ligový fotbalista, fotbalový talent tedy měl v genech. Z prvotního klubu se dostal do Zlína, poté přestoupil do Baníku Ostrava. Z Ostravy následně zamířil do pražské Sparty.  

Sezonu také odehrál v Českých Budějovicích.