iDnes.cz

  • Provozovatel: MAFRA, a. s.
  • Oblast: Aktuální dění
  • Webová stránka: www.idnes.cz

O webu:

Každý z nás by měl neustále sledovat aktuální dění nejen u nás, ale také ve světě, protože mnohdy i to světové dění se nás samozřejmě týká. Tedy hlavně v poslední době. Nicméně k takovým novinkám je třeba mít kvalitní zdroj informací a právě jím je oblíbený internetový portál idnes.cz, kde se stále nachází to nejaktuálnější v době, kdy to potřebujete vědět – tedy co nejdřív, co je to jen možné.

Tento web je v provozu už nějaký ten pátek. Provozovatelem je společnost MAFRA, a. s., která samozřejmě bedlivě střeží jakékoliv osobní údaje uživatelů této stránky. Pokud aktivně navštěvujete tento web, rozhodně vám neunikly stále přibývající rubriky, kterých je čím dál více. Díky rubrikám si tak hravě najdete vždy to, co vás zajímá. Dokonce se dají aktivovat zprávy do mailu či do mobilu, aby vám neuniklo nic, co je pro vás důležité.

Mimo to na webu místo rubrik. mezi které se řadí například Zprávy, Kraje, Sport, Kultura, Ekonomika, Bydlení či Technet, můžete najít i rubriku Volná místa, kde se vždy dozvíte o aktuálních pozicích, které nabízí společnost MAFRA ve spojitosti právě nejen s tímto internetovým serverem.

iDNES.cz se neustále snaží přicházet s novými inovacemi a neustále se snaží jít s dobou. Svůj vzhled přizpůsobuje i telefonům, tudíž mobilní verze je samozřejmá – je přístupná nejen pro Android, ale také samozřejmě pro iOS nebo Windows Phone. Co se týče nějakých ocenění, tak za dobu své působnosti tento web vyhrál hned celou škálu cen. Díky těmto cenám si tak neustále drží svou jasnou laťku před ostatními internetovými magazíny. Stále se díky oceněním může řadit mezi špičky ve své oblasti.