Heureka

  • Oblast: Internetové nakupování
  • Provedené nákupy za měsíc: 3 miliony
  • Provozovatel: Rockaway
  • Webová stránka: www.heureka.cz

O webu:

Pokud toužíte po pohodlném a garantovaném internetovém nakupování, rozhodněte se pro nakupování na Heurece. Dnes se jedná největšího nákupní rádce na českém internetu, což rozhodně stojí za vyzkoušení. Heureka vám vždy pomůže, abyste získali požadované zboží za tu nejvýhodnější cenu na trhu. Takto s nákupy pomáhá zhruba třem milionům lidí během jednoho měsíce. Vybírat si můžete zboží z více jak dvaceti milionů produktů a z desítek tisíc internetových obchodů v České republice. Mimo to tento web patří k těm nejvíce navštěvovaným. Usadil se dokonce v první desítce nejnavštěvovanějších webů České republiky.

Heureka je oblíbená hlavně proto, že je zde nákup poměrně rychlý a pohodlný, ale je na jednu stranu hlavně výhodný. Navíc je tento web hlavně přehledný, což rozhodně ocení ti, kteří nepatří zrovna k největším expertům přes počítače. Díky jednoduchému filtrování vždy najdete přesně to, co potřebujete. Můžete si vybrat srovnání cen, najdete si snadno recenze dalších e-shopů či recenze samotného produktu, po kterém toužíte. Heureka za vás navíc označuje i takové e-shopy, v nichž se vyplatí nakupovat, protože jsou férové a hlavně je s nimi dobrá komunikace. Dokonce mnohým e-shopům uděluje certifikáty – například „Ověřeno zákazníky“ či „ShopRoku“.

Tato webová stránka byla nejdříve v rukou internetové společnosti Miton Media, ale později se jejím hlavním provozovatelem stala společnost Allergo Group CZ, s. r. o. Dnes však tato internetová stránka spadá pod společnost Rockaway.

Společnost Rockaway má pod svými křídly však nejen Heureku, ale také i Mall.cz, Uloženku, Hodinky.cz, dále také Prozdravi.cz, Inviu, Krasa.cz nebo třeba CZC.cz.