Toprecepty.cz

  • Zakladatel: Libor Hoření
  • Partneři: Videorecepty, Recept na jídlo
  • Webová stránka: www.toprecepty.cz

O webu:

Všechno se dá udělat lépe – to přesně věděl i zakladatel tohoto webu Libor Hoření. Je zvláštní, že tento opravdu dnes milionový byznys rozjel ve svých zhruba patnácti letech. O Liborovi se moc dobře ví, že díky tomuto projektu se rozhodl zaměstnat svého otce – a tak se jejich byznys rozjel. Toprecepty se staly během chvilky nejvyhledávanější stránkou s recepty vůbec.

Nápad vytvořit stránku s recepty vznikl tak, že se jenom snažil najít nějaký web, který lze udělat líp. A právě našel hromadu stránek s recepty, které byly mezi nejvyhledávanějšími, ale po grafické či jakékoliv jiné stránce vypadaly bídně. Proto se rozhodl změnit právě toto – rozhodl se vytvořit přehledný, moderní a hlavně graficky skvělý web, což se mu nakonec i povedlo.

V současné době se mu podařilo velkou část tohoto internetového projektu prodat. Na Topreceptech se jistě nic nezmění, naopak se budou stále přidávat i nejrůznější novinky. Uživatelé se mohou těšit například na video recepty, které budou podle nějakých vybraných receptů z webu. Rozhodně tedy je, kam se i s takovým webem posouvat.

Na webové stránce toprecepty.cz na vás vyskočí hned několik kategorií, z nichž si své pokrmy můžete vybrat. Vybírat si můžete z dezertů, předkrmů, hlavních jídel, ze sladkostí a samozřejmě s dalších skupin, v nichž si jednoznačně najdete přesně to, na co máte chuť.