Nikol Švantnerová

  • Narození: 1992, Šumperk 
  • Národnost: česká  
  • Míry: —–  
  • Výška: —- 

Osobní životopis 

Nikol Švantnerová se narodila jedenadvacátý den v říjnu roku 1992 v Šumperku. I když se však narodila v krásném městě zvaném Šumperk, většinu svého života trávila v Českých Budějovicích, kde ostatně žila ještě do doby, než si před nedávnem koupila s přítelem dům.  

Zatímco její maminka má českou národnost, tatínek je původem ze Slovenska. Jeho povoláním je trenér brankářů v SK Dynamo České Budějovice. Možná i proto má Nikol obecně blízko ke sportu a možná i proto si našla za přítele fotbalistu.  

Nikol Švantnerová se také dostala na vysokou školu, kterou však nedokončila. Jednalo se konkrétně o Vysokou školu ekonomie a managementu, kterou se rozhodla opustit. I když však školu nedokončila, těší se v současné době velké popularitě a také velkému množství sledujících na sociálních sítích, což je také jistě jeden ze zdrojů jejích příjmů. 

Profesní životopis 

Co se týče modelingové dráhy, ta jí započala už poměrně brzy, a to ve třinácti letech. Své brzké zkušenosti však mohla o tři roky později ukázat v Hongkongu, kde se objevila na módním mole u příležitosti přehlídky společnosti Dior a Dolce Gabbana čili na přehlídkách společností, které mají dlouhá léta ve světě módy obrovský respekt a slovo.  

Jelikož ji modeling bavil, rozhodla se vyzkoušet své štěstí v soutěži krásy čili v Miss České republiky, kam se přihlásila v roce 2015. I když to byl poměrně těžký boj, přesto v Miss České republiky roku 2015 vyhrála a odnesla si domů krásnou korunku společně s dalšími cenami.  

I když však vyhrála díky své kráse a inteligenci, přesto se rozhodla jít po skončení soutěže na plastickou operaci. Její proměnu jste mohli vidět například v kriminálním seriálu V.I.P. vraždy, kde si zahrála v roce 2016 v jedné z menších rolí.