Pavlína Němcová 

  • Narození: 1972, Děčín 
  • Národnost: česká      
  • Míry: —–  
  • Výška: —- 

Osobní životopis 

Pavlína Němcová-Bakarová je známou českou modelkou, ale také filmovou herečkou a dnes také producentkou. Je tváří především zahraničních firem. Jen málokdo však ví, že tato krásná žena má za sebou právnickou fakultu a že pochází z Děčína, což je město, které označuje za své rodiště.  

S modelingem začala už v šestnácti letech, a to společně s Evou Herzigovou. Na českém poli se však nehodlala uchytit, zamířila raději do zahraničí, kde se dokonce provdala po dvou letech vztahu a kde také přivedla na svět syna Alana. To bylo v Paříži a po těchto událostech se přesídlila do New Yorku.  

Profesní životopis 

Jak už bylo zmíněno, Pavlína Němcová-Bakarová začínala s modelingem už v poměrně útlém věku, a to konkrétně v šestnácti letech. I když má české kořeny, rozhodla se pro působení v Paříži, odkud se poté přestěhovala do Spojených států amerických. Zde se rozhodla prorazit nejen jako modelka, ale především jako filmová herečka. Hollywood je tedy aktuálně tím, co ji předně zajímá.  

Nesmíme však zapomenout ani na její působení ve světě šperků a navrhování šperků. Právě to je její další odvětví, kterým se usilovně zabývá. Konkrétně navrhuje šperky produkované ve spolupráci se značkou Gioia.  

Samozřejmě je spojována také s řadou jiných společností, konkrétně se salonem Face Concept. Je totiž velmi hlasitou propagátorkou metody udržování pleti pmocí liftingových masáží. Zmiňovaný salon také založila.  

Pokud bychom se měli vrátit ještě k jejímu filmovému působení, můžeme zmínit hned několik filmových snímků, ve kterých si zahrála alespoň menší roli. Hrála například ve filmu The Writer, dále také Princ a já 2 nebo Útek z Colditzu. Dále má na svém kontu účinkování i ve francouzském filmu Modern Love nebo Edith Piaf.