Taťána Gregor Brzobohatá

  • Narození: 1987, Trnava 
  • Národnost: česká     
  • Míry: 90 – 63 – 91  
  • Výška: 174 centimetrů  

Osobní životopis 

Taťána Gregor Brzobohatá, tedy tehdy ještě Kuchařová, se narodila v roce 1987 v Trnavě. Život tomu ale chtěl, aby vyrostla v českém Opočně. Tehdy se ale ještě nevědělo, že tahle blondýna se zelenýma očima se stane tou nejkrásnější ženou světa. Ostatně se tak stalo a dařilo se jí po nějakou dobu i v osobním, dospělém života. Provdala se totiž za hudebníka a skladatele Ondřeje Gregora Brzobohatého, ovšem tento pár před nějakou dobou ohlásil svůj rozchod.  

Tato informace doslova šokovala budoucnost, jelikož se pár jevil jako naprosto idylický. Sama modelka však oznámila, že žádost o rozvod poputuje na stůl z její strany. 

Profesní životopis 

Taťána Gregor Brzobohatá (za svobodna Kuchařová) se v dubnu roku 2016 stala českou Miss. Získala hned několik titulů, a to včetně Miss Sympatie, Miss Sahara, dokonce i Miss Elegance. V září téhož roku se z ní stala nejkrásnější žena světa, jelikož vyhrála soutěž krásy Miss World. V dalších dílčích kategoriích této soutěže se umístila na druhém místě v soutěži Miss Bikiny, na šestém místě pak v kategorii Miss Designer. 

Už jako úřadující Miss se účastnila celé spousty charitativních a humanitních akcí, ostatně v tomto odvětví se posléze rozhodla působit. Založila si svou vlastní nadaci Krása pomoci, která se zaměřuje na seniory a pomoc právě jim. 

V minulosti však byla čestným hostem mnoha společenských a kulturních akcí, a to nejen v tuzemsku, ale také v Londýně a jinde. Účinkovala i v řadě televizních pořadů, dokonce si i v mnoha filmech a seriálech zahrála.  

Stále je však její hlavní doménou modeling, v rámci kterého spolupracovala s celou spoustou společností. Stala se tváří značek, jako je Oriflamme, Wella, také Bomton, Dermacol nebo Adidas, Dior či Baťa, kde zářila po boku svého (brzy asi bývalého) muže Ondřeje.