Blažek

  • Majitel: Ladislav Blažek
  • Společnost: BLAŽEK PRAHA, a. s.
  • Rodinná značka: ne
  • Rok založení: 1992

O společnosti:

Pokud sháníte kvalitního dodavatele obleků, pak v České republice nenajdete nikoho lepšího, než Blažka. Společnost BLAŽEK PRAHA, a. s. byla založena už v roce 1992. Jedná se v současné době o předního výrobce a prodejce pánských oděvů. Dnes se tato společnost řadí k hotovým špičkám, kterou si nemůže dovolit jen tak někdo.

Módní dům Blažek je od svého založení předurčen k tomu, aby vyplnil prázdná místa na trhu s pánskou módou. Dnes se zaměřuje hlavně na vysokou kvalitu a hlavně na precizní zpracování. Po kvalitním obleku bylo do roku 1992 opravdu sháňka, ovšem od tohoto roku už poptávka byla jenom po oblecích této značky. Už od začátku v módních domech Blažek můžete očekávat nadstandardní péči, která v sobě zahrnuje samozřejmě i odborné poradenství.

O tom, že Blažek nevyrábí jenom tak pro někoho, dokazuje i to, že jeho obleky nosí například Policie České republiky, dále také Armáda České republiky či zaměstnanci Českých drah. Mezi dalšími jeho významnými klienty jsou samozřejmě i Česká advokátní kancelář, dále také společnost Air Bank, realizační tým hokejové reprezentace České republiky a také i InstaForex Loprais a další.

Společnost BLAŽEK PRAHA, a. s. se neustále rozvíjí, o čemž svědčí i fakt, že dnes už můžete navštívit šestadvacet prodejních míst, které jsou rozmístěny po celé České republice. Mimochodem se i osm prodejen nachází i u našich sousedů – na Slovensku.

Co se týče dodavatelů, na ně je brán velký důraz. Díky tomu, že mezi klienty patří nejen výše zmiňované významné společnosti, nositeli obleků jsou i celebrity a nejen české legendy. Musí se tedy dbát na materiál jako takový, poté se velice důkladně zvažuje design a přemýšlí se nad grafikou tak, aby jakýkoliv model doslova vyrazil dech z těla. A doposud se to daří.

Více informací: www.blazek.cz