Andrea Bezděková 

  • Narození: 1994, Náchod 
  • Národnost: česká      
  • Míry: —–  
  • Výška: 178 centimetrů   

Osobní životopis 

Andrea Bezděková patří k nejsledovanějším českým modelkám na tuzemském poli sociálních sítí. Jen málokdo však ví, že za své rodiště považuje Náchod, kde se narodila roku 1994. Dnes ji sice známe především jako Českou Miss 2016, v tentýž roce se však hlásila na Fakultu tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze.  

Během studijních let byla roztleskávačkou, což byla ostatně i aktivita, která vyplňovala její volný čas stejně jako tenis nebo různé zimní sporty. Sama česká modelka o sobě často říká, že je tvrdohlavá a cílevědomá.  

Mezi její vzory patří například Cara Delevinge, která je podle ní nejen krásná, ale také zábavná a umí kloubit nejen užívání si života, ale také svou práci, kterou dělá skvěle. Mezi ženy, které obdivuje, patří i Marilyn Monroe, která jí učarovala hlavně její vznešeností a šarmem.  

Jen málokdo také ví, že za své oblíbené místo považuje modelka pražský park Stromovka. Mezi oblíbená jídla patří pizza a bubble tea. A životní krédo? „Pokud to nezkusíš, nikdy se nedozvíš, jaké to mohlo být”. 

V posledních měsících se o ni média hodně zajímala, protože navázala vztah s hercem Markem Lamborou. Po několika měsících však skončil stejně jako vztah s Martinem Švachem, se kterým byla modelka před zmíněným hercem. Tehdy spolu chodili dva roky. 

Profesní životopis 

Jak už bylo zmíněno, Andreu Bezděkovou známe především jako modelku. Konkrétně se v roce 2016 stala Českou Miss. Dokonce reprezentovala Českou republiku na Miss Universe na Filipínách, dnes ji tato práce živí.  

Aktuálně patří také mezi influencery a na sociálních sítí ji sleduje několik desítek tisíc lidí. Mini role si střihnula v nejednom českém seriálu. Mini rolemi máme na mysli především epizodní role.