Ravak

  • Majitelé: Kreysovi, Vařekovi
  • Rodinná značka: ano
  • Počet rodinných příslušníků: 3 členové
  • Tržby: 1,8 mld. Kč
  • EBITDA: 187 mil Kč

O značce:

Historie společnosti Ravak sahá až do roku 1991, kdy vstoupila na trh jako společnost s ručeným omezením. Ovšem o pět let později se stala tato společnost akciovou společností a od úplného počátku nese její jméno část jmen zakladatelů. Jedná se o rodinnou společnost, kterou zakladatelé či jiní rodinní příslušníci řídí až do dnešního dne.

I když se jedná o společnost s dlouholetou tradicí, společnost stále sleduje aktuální módní trendy. Dnes bohužel platí to, že pokud nejdete s módou, krachujete. Společnost RAVAK tedy stále nabízí moderně zařízené koupelny, které jsou vždycky pokaždé dle aktuálních trendů v oblasti bydlení. Jednotlivé zařízení koupelen je vždy promyšleno do posledních detailů – dodávají nejen vany, ale také i sprchové kouty, sprchové dveře, dále také vany s hyderomasážním systémem. Samozřejmě v jejich nabídce najdete i umyvadla, dále také koupelnový nábytek, vodovodní baterie a taky nejrůznější koupelnové doplňky.

RAVAK se za léta své působnosti stal největším výrobcem koupelnového vybavení v celé České republice. Jedná se navíc o jednoho z nejlepších prodejců koupelen na evropském trhu. Není to však jenom díky kvalitě vybavení, ale také hlavně proto, že společnost garantuje svým zákazníkům odpovědný přístup, dále stabilitu i kontinuitu.

Co se týče designu, většinou se kombinuje nejen umění, ale také samozřejmě i estetika a módní trendy. Výrobky jsou velice originální a vždy nějak kopírují autora jako takového. Koupelny značky RAVAK působí mezinárodním designem.

Společnost RAVAK každým rokem dosahuje zhruba dvou miliard korun na ziscích jako takových. Není se čemu divit – jejich škála zákazníků stále stoupá. Své kladné reference jsou nejen od českých klientů, ale také od těch zahraničních. Většinou je chválen právě zmiňovaný design, který se mimo jiné propaguje a ukazuje na nejrůznějších výstavách a veletrzích.

Více informací: www.ravak.cz