Synot Holding

  • Majitelé: Valentovi
  • Rodinná firma: ano
  • Počet členů rodiny: 4 členové
  • Tržby: 12,5 mld. Kč
  • Sídlo: Jaktáře 1475, Uherské Hradiště

O společnosti:

Kdo by neznal společnost Synot Holding. Jedná se o druhou největší rodinnou společnost u nás. Založil ji Ivo Valenta, který se dnes mimochodem řadí do žebříčku šedesáti nejbohatších lidí v České republice, společně se svými příbuznými. K samotnému založení si přizval svého bratra – dvojče – Miroslava, dále taky sestru Jitku a synovce Miroslava. Právě ten je aktuálně obchodním ředitelem nejen pro český, ale také i pro slovenský trh.

Společnost se sídlem v Uherském Hradišti se během let svého působení rozšířila až do třinácti zemí světa. Mezi jeho nejsilnější sídla mimo Českou republiku patří hlavně sídlo na Balkáně. Tento podnik holdující v byznyse hazardu je dnes známý hlavně díky nejvyšší fotbalové soutěži a také díky tomu, že se aktuálně usiluje o větší regulaci hazardu u nás.

Co se týče České republiky, je nejstarší společností SYNOT W, a. s., která vznikla konkrétně v roce 1991. Tato společnost už od první chvilky nabízí kompletní výherní automaty, dále také videoloterijní terminály a samozřejmě i další jiná herní zařízení, s nímž jsou spojené i servisní služby, kdyby byly potřeba.

Je zajímavé, že stoprocentní vlastníkem společnosti není česká společnost, ale kyperská společnost nazvaná WCV WORLD CAPITAL VENTURES CYPRUS LIMITED. Řádně tedy tato jedna z největších rodinných firem podnikání na Kypru.

Tato firma mimo jiné vyniká také třeba v dalších oblastech podnikání, mezi něž se řadí hlavně oblast moderních informačních technologií. V poslední době se začala angažovat i do online řešení a podporuje nejrůznější startupy. Mimo to prodává také velice luxusní automobily nejznámějších a nejvíce žádaných značek, mezi něž se řadí například BMW.

Více informací: https://www.synot.cz/