Bekwood

  • Majitelé: —  
  • Rodinná značka: ne  
  • Počet rodinných příslušníků: —  
  • Tržby: —  
  • EBITDA:  

O značce: 

Dřevěné výrobky jsou na trhu poměrně oblíbené. A nemůžeme se tomu divit – lidé se začínají přiklánět k přírodě a všemu, co s ní souvisí. Začínají dbát na ekologii, důraz také kladou na obnovitelné zdroje a samozřejmě se nebojí investovat do kvalitních věcí místo toho, aby nakupovali nekvalitní ve větší kvantitě. Možná i díky tomuto ekologicky smýšlejícímu myšlení vděčí značka Bekwood za svou popularitu.  

Značka Bekwood je ryze českou značkou, která se rozhodla doplnit stávající trh s dřevěnými produkty o své vlastní kousky, které jsou opravdu velice originální a nevšední. Přesto jsou stylové a elegantní, proto si je zamiluje každý, kdo si je pořídí.  

Vůbec první myšlenka o tom, že by se mohla zrodit značka vyrábějící dřevěné doplňky a brýle, přišla v okamžiku, kdy majiteli společnosti přišli dřevěné brýle čínské výroby. Byly vyrobeny z masivního bambusu, ale po velice krátké době se ulomila stranice brýlí. Majitel dnes už velice známé značky Bekwood se je rozhodl opravit. V tom momentu se zrodil nápad založit si vlastní firmu, která se právě na dřevěné brýle bude zaměřovat. Poté se portfolio značky rozmohlo i do světa doplňků a dnes si mohou nejen pánové, ale také dámy koupit dřevěné kryt na iPhone nebo stylové dřevěné peněženky ryze na karty.  

Sám majitel dnes opravdu oblíbené značky dřevěných doplňků se však netají tím, že začátky byly opravdu těžké. Od prvního nákresu až po výrobu finálního výrobku uběhly dva dlouhé roky. Chtěl být se svými produkty maximálně spokojen, proto to tak dlouho trvalo.  

Jednotlivé dřevěné doplňky jsou opravdu originální. Výrobci si hrají nejen s různými druhy dřeva, ale také s různými barevnými odstíny. Baví je ona rozmanitost, kterou tento přírodní materiál přináší.