Manufaktura

  • Rodinná značka: ne
  • Rok založení: 1991

O společnosti:

O poctivou českou kosmetiku jen tak někde nezakopneme – bohužel. Pokud však tedy nenarazíme na značku Manufaktura. Jistě jste ji zaznamenali v mnoha českých obchodech. Nejvíce si jich povšimnete tak, že tuto prodejnu ucítíte. Vůně se totiž často line celým obchodním domem.

Tato česká kosmetika je inspirovaná dlouholetou českou tradicí a samozřejmě přírodou jako takovou. Dnes se společnost vyvíjí a snaží se neustále vyrábět a také prodávat své kvalitní výrobky stále lépe. Aktuálně si můžete tyto výrobky zakoupit ve více jak padesáti značkových prodejnách a také samozřejmě na e-shopu, který je nejen v Česku, ale také na Slovensku. Je nutné opět zmínit, že se jedná o stoprocentně českou společnost – firma je na toto označení totiž vážně hrdá.

V prodejnách si můžete zakoupit originální kosmetiku, která je samozřejmě nejen do koupele. Výrobky této značky jsou charakteristické hlavně svými ingrediencemi. V některých najdete české pivo, v jiných víno, v dalších třeba karlovarskou sůl, léčivé byliny nebo taky ovoce, které je typické pro naše české zahrady.

Společnost Manufaktura apeluje na to, že i v dnešní uspěchané době bychom měli dbát na relaxaci a na odpočinek jako takový. Měli bychom si vždy na sebe udělat chvilku času, i když se možná cítíme opravdu časově vytížení. A právě taková vodní lázeň je skvělou formou relaxace. Každý výrobek má v sobě obsažené ingredience, které se hodí pro nějaký konkrétní odpočinek – nějaké výrobky jsou určeny pro chvilku bez stresu, jiné jsou pro chvilku bez dětí a podobně.

Mimo to se v této prodejně najde i bohatá nabídka nejrůznějších čajů, svíček či masážních pomůcek nebo dokonce i nějaké výrobky z pravého českého porcelánu. Vše je od známých či neznámých českých dodavatelů a výrobců – nic není z ciziny.

Více informací: www.manufaktura.cz