Andrea Kalousová

  • Narození: 1996, Jablonec nad Orlicí 
  • Národnost: česká   
  • Míry: —–   
  • Výška: 172 centimetrů 

Osobní životopis 

Andrea Kalousová se narodila roku 1996 ve městě Jablonec nad Orlicí. Konkrétně bylo září, když se ukázala světu. Sudičky ji do vínku předpověděli to, že se stane známou modelkou a taky partnerkou Kazmy – člověka, kterému s nadsázkou nemůžeme věřit ani nos mezi očima. Pod přezdívkou “Kazma” se ukrývá Kamil Bartošek, který je tedy jinými slovy internetový influencer a také moderátor.  

A i když je především modelkou, v současné době aktivně působí v nejednom televizním pořadu. Kupříkladu nyní je součástí televizní soutěže Tvoje tvář má známý hlas, kde vyniká, i když se za profesionální zpěvačku nepovažuje. 

Také stojí za zmínku její vzdělání. Je zajímavé, že střední školu dokončila až poté, kdy Českou republiku jako Česká Miss World 2015 prezentovala na celosvětovém finále v Číně. Dokončila zdravotnickou školu, posléze však změnila obor a studovala na Vysoké škole ekonomické a managementu v Praze, kde ostatně nyní také pobývá a žije. 

Profesní životopis 

Jak ale bylo zmíněno, o Andree Kalousové lze mluvit především jako o české modelce, která se dostala do povědomí lidí díky tomu, že se zúčastnila prestižní soutěže Česká Miss. Bylo tomu v roce 2015 a odnesla si dokonce korunku – stala se totiž Českou Miss World 2015.  

Pokud si na onen ročník České Miss nevzpomínáte, možná si vzpomenete, když řekneme, že onoho ročníku se stala vítězkou Nikol Švantnerová, o které již v našem magazínu byla řeč. Andrea Kalousová se však stala Českou Miss World 2015 a reprezentovala Českou republiku na celosvětovém finále v Číně.  

Její zdroj příjmů z části tvoří i působení na sociálních sítích. Na sociálních sítích si vybudovala značnou škálu fanoušků, kteří ji sledují a už automaticky spojují se zmiňovaným Kamilem Bartoškou.