Auto Jarov

  • Majitelé: Fojtíkovi
  • Rodinná společnost: ano
  • Počet členů rodiny: 3 členové
  • Tržby: 3,5 mld. Kč
  • Sídlo: Osikova 2, Praha3

O společnosti:

Společnost AUTO JAROV zahájila svou působnost už prvního ledna roku 1993. Tenkrát to všechno začalo v tehdejší Mototechně v Praze na Jarově, proto se společnost takto začala nazývat. Nejdříve se jednalo o drobnou společnost, která měla jenom velké cíle. Později se však tato společnost stala tou, která každým rokem dosahuje tržeb větších, než je tři a půl miliard korun.

Tento obrovský komplex se samozřejmě rozrůstal postupně, než se dostal do aktuálních obrovských rozměrů. Ovšem už od svého úplného začátku nabízela prodej skvělých vozů ŠKODA, k nimž nabízela samozřejmě i případný servis. Tato značka patřila do koncernu Volkswagen Group, tedy do koncernu osobních a užitkových vozů Volkswagen, SEAT a Audi. Postupem se do tohoto koncernu také přidala i značka Honda – i tuto značku se rozhodla společnost AUTO JAROV nejen prodávat, ale samozřejmě k ní poskytovala i servis.

Mimo to se postupně společnost dostala i k prodeji motocyklů, motorových strojů a také k prodeji zahradní techniky. Zaměření této firmy se tedy pomalu, ale jistě začalo vážně rozšiřovat a ve všech oblastech se společnost stávala jedničkou. Obrovskou péči se firma rozhodla věnovat hlavně servisu, protože moc dobře věděla, že po kvalitním servisu byla, je a bude neustálá poptávka.

AUTO JAROV však dodnes nabízí ty nejkvalitnější servisní služby, protože jejich dílny jsou vybaveny tou nejkvalitnější a nejmodernější špičkovou servisní technikou. Neustále se snaží zlepšovat i své klientské služby, aby se k nim klienti neustále vraceli a odcházeli spokojení.

Během let na trhu se společnost samozřejmě začala i rozšiřovat, a to konkrétně do různých pražských čtvrtí. V současné době společnost nabízí hlavně nové pracovní příležitosti a je dnes největším obchodním domem nejen v hlavním městě České republiky, ale rovnou v celé České republice.

Více informací: www.autojarov.cz