Michaela Habáňová

  • Narození: 1996, Zlín 
  • Národnost: česká    
  • Míry: 100 – 65 – 80 
  • Výška: 175 centimetrů 

Osobní životopis 

Soutěž krásy Česká Miss láká od nepaměti mnoho mladých krásných dívek, které se chtějí stát onou princeznou a nosit korunku, která bude dosvědčovat, že je skutečně tou nejkrásnější ženou naší země. O tomto během dospívání začala snít i Michaela Habáňová, dívka ze Zlína, která se zde narodila v polovině července roku 1996. Když se narodila, jen málokdo si dokázal představit, že bude opravdu jednou z českých “Missek”, jež budou nosit korunku krásy.  

Pokud bychom měli zmínit nejdříve její osobní život, její mládí bylo provázeno krasobruslením, kterému se aktivně věnovala. Dnes se věnuje hlavně trénování dětí (samozřejmě kromě modelingu) a mezi její koníčky patří tanec.  

Už několik dlouhých let je šťastně zadanou ženou. Se svým partnerem v současné době však udržují vztah na dálku kvůli jeho práci. Jak to ale vypadá, všechno hravě zvládají a zůstávají si i na dálku věrní. 

Profesní životopis 

Její profesní kariéra se začala psát roku 2017, kdy se účastnila dalšího ročníku soutěže krásy Česká Miss. Jedná se o jednu z nejvíce proslulých soutěží u nás a její vítězky jsou minimálně po následující rok hodně sledovány. Většinou však zájem o ně neutichá ani v okamžiku, kdy předají svou korunku další slečně.  

Se svými mírami a vysokou postavou se tak roku 2017 postavila na první místo na bedně a dostala na hlavu korunku krásy, která ji po celý rok provázela. Dodnes se modelingu věnuje. Ale, jak již bylo zmíněno, její zájem se schyluje i k trénování malých dětí. Krasobruslení zkrátka stále ovládá, stále ji baví, proč tedy své dovednosti nesměřovat na mladší zájemkyně? 

V současné době má také poměrně sledovaný instagramový profil, kde její život sleduje několik desítek tisíc fanoušků.