Zahřívaný tabák – když nechcete být cítit kouřem

Asi všem uživatelům tabákových produktů se někdy stalo, že byli upozorněni, že je z nich cítit nepříjemná vůně kouře. Tato nešťastná situace pramení z faktu, že při užívání klasických produktů se látka spaluje. Čímž u klasických produktů dochází k uvolňování nikotinu, ale vstřebávání zdraví škodlivých látek jako je dehet a oxid uhelnatý.

 

Navíc, když se tabákové listy pálí při hoření vzniká nelibý kouř, který je z uživatelů cítit i delší dobu po uhašení oného kouře. Jak tedy těmto situacím a důsledkům předejít? Řešení je snadné a dokonce i přínosné.

Zvolte alternativu

Nejbližší alternativou ke klasickým produktům jsou zařízení, které namísto spalování pouze zahřívají. Mezi takové alternativy patří například Pulze od renomované značky Imperial Brands, které navíc neomezí zážitek pro uživatele. Zařízení nejen dokáže udržet chuť, ale součástí je i rituál inhalace kouře, který je pro mnohé uživatele velmi důležitý.

 

Trend v podobě nových alternativ se stále více šíří. Pokud se v létě na zahrádce své oblíbené restaurace rozhlédnete kolem sebe, zjistíte, že takzvané klasiky už jsou minulostí. Součástí většiny kabelek se totiž staly produkty na zahřívání tabáku. Mezi ty nejhlavnější důvody, tedy patří eliminace záchachu. Další výhodu mohou uživatelé spatřit v tom, že se jedná o designový doplněk na rozdíl od krabiček s odstrašujícími obrázky.

Další výhody Pulze zařízení

Kromě zmíněných výhod týkající se vůně a designu, zahřívaný tabák přináší ještě další výhody:

 

 1. je šetrnější ke zdraví
 2. nabízí různé příchutě
 3. ochucené náplně voní okolí
 4. je udržitelnější, a tak hodnější k přírodě

 

Z průzkumů vyplynulo, že uživatelé zařízení Pulze, kromě vůně a jeho méně škodlivým dopadům na zdraví i přírodu, oceňují i jeho možnost výměny náplní, které nabízí různé příchutě. Kromě intenzity vůně se dá hrát si i s příměsi ovoce nebo svěžího mentolu. Aktuálně je možné vybrat si z následujících náplní:

 

 • BALANCED BLUE
 • RICH BRONZE
 • CAPSULE POLAR
 • POLAR GREEN
 • ICE
 • CAPSULE FOREST PURPLE
 • CAPSULE SUMMER RED

 

Autor: Elena Gotfried