Únikové hry jako ta nejlepší zábava během pochmurného dne

Když venku není ideální počasí je to znát na každém z nás. Pokud bychom nemuseli do práce, tak snad ležíme jenom v posteli. Jenže je škoda ležet doma třeba během víkendu. Život nám tak utíká mezi prsty. Je třeba něco zažít. Proto i během deštivého či mrazivého víkendu vezměte partu přátel a prožijte s nimi adrenalinový zážitek plný napětí. Vezměte je na únikovou hru!

Únikové hry se v současné době staly velice populární zábavou. Není se čemu divit, vždyť je to tak nápadité! Pokud jste o tomto druhu zábavy ještě neslyšeli, pak vám ho trochu představíme. Jedná se o skvělou zábavu pro rodinu nebo pro partu přátel, kdy se dostanete do místnosti, z níž se musíte během šedesáti minut dostat ven. Ven se však dostanete jenom díky vašemu logickému uvažování a chladné hlavě, kterou si zachováte, i když vám bude adrenalin proudit celým tělem.

Dostat se z místnosti ven – to opravdu není tak jednoduché. Tato hra se proto vhodná pro teambuilding, protože jak jinak utužíte kolektiv než v době, kdy bude zaměstnance tlačit čas a budou muset skutečně spolupracovat?

Kde najdu únikové hry?

Únikové hry dnes najdete v každém velkém městě. Kvalitní hry jsou v Ostravě, kde najdete hry The Chamber. Zde je máte na výběr – vybrat si můžete jednu ze tří zajímavých únikových her.

Jaké únikové hry v Ostravě najdeme?

Pro ty, kteří milují detektivní příběhy, je tu skvělá „Tajemná pracovna“. Ta se řadí k těm klasickým únikovým hrám, jež jsou určené hlavně pro začátečníky. Pro nadšence a milovníky sci-fi je tu unikátní „Hackerovo doupě“, z něhož se nemusíte dostat ven, ale kde musíte během šedesáti minut zneškodnit bombu, která vás jinak v doupěti „pohřbí“. Tato hra je určena už těm zdatnějším, pro začátečníky je zbytečně těžká.

A poslední hrou (a zároveň tou nejoblíbenější) je fantastický „Útěk ze středověkého žaláře“, který jen tak někde v České republice nenajdete. Jedná se o skvělou únikovou hru, která vás přenese o několik století dozadu. Dostanete se do autentického prostředí, které ve vás bude vyvolávat nejen strach, ale taky i údiv.